Kariera w ROC

Czy jesteś jednym z nas?

Chcesz stać się częścią doświadczonego dynamicznego zespołu specjalistów kapitału ludzkiego i zarządzania talentami? Jesteś dumny z jakości swojej pracy?

Prawdziwie globalny zasięg naszej firmy wiąże się ściśle z otwartą i dynamiczną kulturą organizacji. Dlatego zawsze staramy się wkraczać na nowe obszary i odnajdywać nowe szanse dla naszej firmy i naszych ludzi.

Polegamy na naszych pracownikach, którzy tworzą i dostarczają dla naszych klientów niezbędne im usługi konsultingowe oraz aplikacje w zakresie zarządzania kapitałem ludzkim (HCM).

Jeśli podzielasz nasze wartości i pasję do zarządzania kapitałem ludzkim (HCM), powiedz nam o tym!

Obecnie poszukujemy:

Konsultant SAP HR z biegłą znajomością j. niemieckiego

Opis stanowiska pracy:

  • samodzielna praca konsultanta SAP dla klienta niemieckiego

  • praca zdalna
  • obsługa serwisowa klienta niemieckiego

  • praca w młodym, dynamicznym zespole
  • pełen etat
  • umowa na czas nieokreślony
  • możliwości rozwoju

Wymagania:

  • Doświadczenie w SAP HR, samodzielny konsultant wdrożeniowy,

  • Dobra znajomość modułów: Personnel Administration, Organization Management, Time Management, mile widziana znajomość modułu Płace i Travel Management,
  • Dobra znajomość pozytywnej rejestracji czasu pracy,
  • Wdrożenia systemów mySAP HR, szkolenia, wsparcie klientów w testach akceptacyjnych i w rozwiązywaniu problemów,
  • Samodzielna realizacja prac wdrożeniowych
  • Znajomość metodyki wdrożeń systemów informatycznych,

  • Przygotowywanie dokumentacji koniecznych w procesie wdrożenia,
  • Dobra organizacja pracy, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność, odpowiedzialność, dyspozycyjność, chęć i zaangażowanie w pozyskiwaniu wiedzy
  • Biegła znajomość j. niemieckiego,
  • Min. wykształcenie: Wyższe licencjackie,
  • Min. doświadczenie: od 3 do 5 lat.

Konsultant SAP SuccessFactors

  • samodzielna praca konsultanta SAP SuccessFactors
  • obsługa serwisowa klientów SAP SuccessFactors

Wymagania:

  • Doświadczenie w SAP SuccessFactors, samodzielny konsultant wdrożeniowy,
  • Znajomość jednego z modułów SAP SuccessFactors ,
  • Doświadczenie we wdrożeniu systemów HCM, szkolenia, wsparcie klientów w testach akceptacyjnych i w rozwiązywaniu problemów,
  • Samodzielna realizacja prac wdrożeniowych,
  • Dobra organizacja pracy, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność, odpowiedzialność, dyspozycyjność, chęć i zaangażowanie w pozyskiwaniu wiedzy,
  • Biegła znajomość j. Angielskiego.

Programista html

Praca zdalna lub u klienta

  • ciekawe projekty w międzynarodowym otoczeniu
  • wysokie wynagrodzenie
  • pełną opiekę naszej firmy
  • stałą pracę
  • szkolenia
  • możliwość rozwoju

Osoba zajmująca to stanowisko będzie realizowała projekty dla klientów ROC w kraju i zagranicą i będzie odpowiedzialna za:

  • analizę, projektowanie i wdrożenie portali opartych o HTML5 w ramach projektów SAP HCM
  • realizację projektów w oparciu o technologie i narzędzia w środowisku SAPUI5 oraz zgodnie z zasadami SAP Fiori
  • integrację aplikacji internetowych z portalami SAP
  • realizację działań presales w zakresie UI5

Wymagania:

  • Płynna znajomość języka niemieckiego
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość i doświadczenie html
  • Znajomość technologii Web (HTML5, JavaScript, CSS3)
  • Umiejętności analityczne
  • Gotowość do podróżowania
  • Znajomość angielskiego mile widziana
  • Komunikatywności
  • Dobra organizacja pracy

 zgłoszenia prosimy wysyłać na:  info_pl@roc-group.com