Please enable Javascript to view this page correctly

Menu
 

ROC na świecie

ROC Polska funkcjonuje na polskim rynku od 10 lat i wchodzi w skład globalnej spółki ROC Group, założonej w 1998r. We wrześniu 2017r. ROC Group weszła w skład norweskiej spółki giełdowej, Zalaris ASA. Czytaj tu

ROC  jest autorem “BEST PRACTICES for SAP HCM” wykorzystywanych w ponad 100 projektach wdrożeniowych SAP HCM na całym świecie. W 2016 r. stała się największym wdrożeniowcem SAP Success Factors dzięki kontraktowi obejmującemu 75 krajów. Za największy swój kapitał uważa ludzi- stale współpracujących ze sobą ponad 300 konsultantów. 

Zalaris ASA dostarcza kompleksowe usługi w obszarze kadr i płac oparte na modelu chmurowym, a także świadczy usługi doradcze w zakresie SAP HCM i SuccessFactors. Firma posiada certyfikat partnera SAP i SuccessFactors w zakresie Business Process Outsourcing (BPO) i jest wiodącym partnerem doradczym SAP Human Capital Management (HCM) i SuccessFactors. Założona w 2000 r. Firma Zalaris działa w Danii, Estonii, Finlandii, Niemczech, Indiach, Łotwie, Litwie, Norwegii, Polsce, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Szwecji, posiadając centra obsługi w lokalnych językach i szeroką wiedzę na temat przepisów prawa w zakresie kadr i płac. Zalaris (ZAL) jest publicznie notowaną spółką na giełdzie papierów wartościowych w Oslo. Zatrudnia ponad 650 pracowników w Europie.

www.zalaris.com

 

show map

flag 160483 640                     

UNITED KINGDOM

ROC Systems Consulting Ltd, Hersham Place Technology Park, Molesey Road, Hersham
Walton-On-Thames, Surrey, KT12 4RZ
t: +44 1932 213 250, f: +44 1932 213 251
e: enquiries@roc-group.com, w: www.roc-group.com