Please enable Javascript to view this page correctly

Menu
 

Zarząd

Osobno błyskotliwi, razem olśniewający

 

Konsultanci to ludzie biznesu. W branży konsultingowej reputacja firmy opiera się na jej ludziach.  Oto co wyróznia ROC Polska:

zarząd

Bieżące kierowanie naszą firmą należy do Zarządu – zespołu doświadczonych ekspertów w dziedzinach takich jak Zarządzanie Talentami, czy wyróżniających się dogłębną znajomością specyfiki lokalnych uwarunkowań.

Katarzyna Kwiatkowska (Pisańska)

Robert Chwazik

Katarzyna Kwiatkowska (Pisańska)

prezes zarządu

 

Katarzyna, która jest dyrektorem zarządzającym oddziału ROC w Polsce i jego założycielem, od 15 lat zajmuje się wdrażaniem rozwiązań SAP HCM w Polsce. Jest współtwórcą polskiej wersji HR. Jako jedna z pierwszych brała udział w pracach SAP na rynku polskim i zajmowała się tworzeniem prekonfigurowanych rozwiązańSAP HR opartych na najlepszych praktykach wdrożeniowych. Jej kariera zawodowa wiąże się z takimi firmami jak LST czy Infovide-Matrix. W obu tych firmach była odpowiedzialna za rozwój usług SAP HR i zarządzanie zespołem konsutantów w tym obszarze. Zajmowała się także lokalizacją na polski rynek rozwiązań kompelentarnych, których producentem były firmy zachodnie. Kasia prowadziła także działalność, w ramach której współpracowała z firmami międzynarodowymi takimi jak  Lionbridge Technology czy Nestle

 

Close

Robert Chwazik

Wiceprezes zarządu

 

Robert – odpowiada w firmie za dział konsultingu.  Jest absolwentem informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doświadczenie zdobywał jako programista, analityk. Przez blisko 10 lat związany z SAP Polska. Był pierwszym konsultantem HR w tej firmie. Przeszedł całą ścieżkę konsultancką - jako konsultant, konsultant wiodący, ekspert, trener. Wyszkolił wielu obecnych na rynku konsultantów. Przez wiele lat zajmował się również zarządzaniem projektami wdrożeniowymi. Jako certyfikowany konsultant HR oraz kierownik projektu brał udział we wdrożeniach największych projektów wdrożeniowych w Polsce (TVP, KGHM, LOT oraz ponad 30 innych).

Close

Konsultanci

Konsultanci są tymi, którzy tworzą naszą firmę i odgrywają kluczową rolę w budowaniu naszej reputacji i pozycji rynkowej. ROC zawdzięcza swój obecny kształt ich wiedzy, doświadczeniu, podejściu do konsultingu i współpracy z klientami. Dowiedz się więcej na temat pracy w ROC.

Jeśli podzielasz nasze wartości i pasję do zarządzania kapitałem ludzkim (HCM), powiedz nam o tym! Chcesz dowiedzieć się wiecej? e: info_pl@roc-group.com


ROC – Making HCM a Business Priority

 

ROC Polska funkcjonuje na polskim rynku od 10 lat i wchodzi w skład globalnej spółki ROC Group,założonej w 1998r. We wrześniu 2017 r. ROC Group weszła w skład norweskiej spółki giełdowej, Zalaris ASA. Więcej informacji.