Please enable Javascript to view this page correctly

Menu
 

Aktualności. Styczeń 2018. Outsourcing kadrowo-płacowy w ofercie ROC Polska!

Wróć

2018-01-23

W związku z dołączeniem organizacji ROC Group do firmy ZALARIS ASA, skandynawskiej spółki, notowanej na giełdzie papierów wartościowych, od tego roku oferujemy Państwu dodatkowe usługi, dodatkowe zasoby, a także referencje, obejmujące zasięgiem obszary: Danii, Estonii, Finlandii, Niemczech, Indii, Łotwy, Litwy, Norwegii, Polski, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Szwecji. W każdym z wymienionych krajów posiadamy Centra Obsługi w lokalnych językach i szeroką wiedzę na temat przepisów prawa w zakresie kadr i płac.

Nasz polski zespół stanowi obecnie ponad 60. wyspecjalizowanych konsultantów kadrowo-płacowych, wdrożeniowców, programistów i wysoko wykwalifikowanych pracowników administracyjnych.

Nowym, powiększonym zespołem niezmiennie zarządza Katarzyna Kwiatkowska (w nowej strukturze jako Country Manager), która od 11 lat skutecznie udowadnia, że zespół i projekty prowadzone pod jej przewodnictwem gwarantują realizację usług najwyższej jakości.

Poza wiedzą, zasobami i uprawnieniami niezbędnymi do realizacji wdrożeń SAP HCM (on-premis i Successfactors), opracowaliśmy też własne rozwiązania, które są odpowiedzią na potrzeby Klientów, czyli na to wszystko, co wykracza poza standardowe rozwiązania SAP. Każdy produkt zaprojektowaliśmy nie tylko z myślą o usunięciu pilnego problemu, lecz również w sposób pozwalający na poszerzenie zakresu możliwości organizacji w obszarze HCM oraz zapewnienie znaczącego zwrotu z inwestycji i osiągnięcie tym samym wymiernych korzyści, lub celów Zarządów naszych Klientów.

Posiadamy także licencyjną wyłączność australijskiego producenta rozwiązania raportującego dane z SAP. Easy Reporter to jedyne rozwiązanie do raportowania certyfikowane przez SAP, które łączy w czasie rzeczywistym dostęp do SAP HCM i danych płacowych z dostępem do SAP SuccessFactors Employee Central, Rekrutacji, a także programów niezależnych od SAP.

Badania rynku potwierdzają, że przyszłość zarządzania kapitałem ludzkim będzie w stu procentach cyfrowa i w stu procentach w chmurze, ponieważ jest to najprostszy sposób, w jaki organizacje mogą wykorzystać najefektywniej siłę i potencjał swoich ludzi. To także nasz kierunek rozwoju i jako firma doradcza rekomendujemy takie rozwiązanie wszystkim naszym Klientom. Jest to obecnie najbardziej rozwojowy kierunek w zarządzaniu zasobami ludzkimi, który przenosi wykorzystujące go organizacje na zupełnie nowy poziom, także w zakresie BPO (business process ousourcing).

Obecnie jesteśmy na etapie rebrandingu i przygotowania nowej strony internetowej, na której docelowo znajdą Państwo pełen zakres naszej nowej oferty. Prosimy o chwilę cierpliwości, a wszystkie osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu!

Robert Ławrynowicz / Business  Solution Architect

Tel. 784 039 141

robert.lawrynowicz@roc-group.com

Biuro Gdynia: ul. Unruga 36/7, 81-188 Gdynia

Biuro Warszawa: IO Tower, ul. Puławska 182, 02-670 Warszawa