Please enable Javascript to view this page correctly

Menu
 

Outsourcing procesów Kadrowo-Płacowych w SAP. Konferencja SAP NOW. 25.04.2018

Wróć

2018-04-03

Teoria mówi, że Outsourcing  ma na celu odciążenie przedsiębiorstwa, dzięki czemu może się ono skoncentrować na własnych  celach biznesowych. Jeśli tak jest, to macie Państwo dwie opcje: uprościć to co się da lub potraktować procesy administracyjne jak część działalności podstawowej.

Liderzy outsourcingu  powinni nie tylko wyznaczać trendy ale także je realizować - tym właśnie zajmuje się Zalaris, który  dostarcza kompleksową usługę zintegrowanych usług kadrowo-płacowych, obsługując ponad 1mln osób miesięcznie. Dostrzegamy ewolucję zachodzącą w otoczeniu biznesu i oferujemy Państwu rozwiązania dopasowane do zmieniających się potrzeb przy ciągłej kontroli zarządzania zmianą.  Dynamiczny rozwój biznesu powinien również uwzględniać bezpieczne przechowywanie danych w chmurze  oraz utrzymanie odpowiedniej technologii. Te cele spełniamy w oparciu o najlepsze rozwiązania (SAP HCM / SAP SuccessFactors) i sztab doświadczonych konsultantów.

Jeśli chcielibyście Państwo zapoznać się ze szczegółami, spotkajmy się na konferencji SAP NOW w dniu 25 kwietnia 2018 w warszawskim hotelu Hilton.

Serdecznie zapraszamy!

Agenda:

https://events.sap.com/pl-sap-now-2018/pl/agendas

Rejestracja:

https://events.sap.com/pl-sap-now-2018/pl/registration.aspx