Please enable Javascript to view this page correctly

Menu
 

Oferta promocyjna na SAP JAM – popraw komunikację pracowników

Wróć

2015-11-03

Komunikacja to podstawowe wyzwanie obecnych przedsiębiorstw. Bez względu na wielkość i sposób zorganizowania, zmagają się one z wyzwaniem wymiany informacji pomiędzy pracownikami i zapewnienia im wygodnej przestrzeni do współpracy. Niektóre z nich wykorzystują do tego nowoczesne narzędzia.

Portal korporacyjny  SAP JAM

SAP JAM to portal korporacyjny pozwalający na wymianę danych pomiędzy pracownikami. Posiada przyjazny interfejs służący współpracy i stanowi równocześnie bazę wiedzy. Dostarczając wszystkie potrzebne narzędzia wymagane do wykonania danego działania, oszczędza czas pracowników.

Firmy, które skorzystały z tego rozwiązania odnotowują poprawę komunikacji i wymiany wiedzy w firmie. Zobacz film: http://www.cancom.info/video-post/sap-jam-improving-business-results/

Unikalna okazja

Aby umożliwić poprawę komunikacji pomiędzy pracownikami, SAP Polska wraz z ROC Polska przygotowały ofertę specjalną na rozwiązanie SAP JAM. Jest ważna do końca roku, a rozwiązanie można nabyć na bardzo korzystnych warunkach. Przykładowy koszt rocznej subskrypcji oraz uruchomienia rozwiązania dla 500 użytkowników wynosi jedynie 13.660,00 PLN netto.

W razie zainteresowania ofertą i pytań związanych z SAP JAM zachęcamy do kontaktu.

Potrzebujesz więcej informacji? e: info@roc-group.com