Please enable Javascript to view this page correctly

Menu
 

Zarządzanie kapitałem ludzkim rośnie w siłę

Wróć

2015-11-05

Oliver Back w ciągu prawie trzech lat kierowania ROC Niemcy, przekształcił spółkę w najsilniejszą w grupie. Od października jest nowym Dyrektorem Operacyjnym Grupy a do jego celów strategicznych należy nie tylko rozwój rynków Dach, ale także rozwój rynków w Europie Centralnej i Wschodniej. Rozwój spółki ROC świadczy o tym, że zarządzanie kapitałem ludzkim rośnie w siłę.

Rozwiązywanie problemów biznesowych w zakresie HR

Wiedza na temat globalnego zarządzania, kontroli i organizacji wszystkich procesów operacyjnych konsultingu z zakresu HCM pomogła nowemu dyrektorowi operacyjnemu rozwijać spółkę i biznes klientów. Zapotrzebowanie na raportowanie strategiczne HR i globalne zarządzanie talentami ciągle rośnie. Mianowanie go na to stanoiwsko jest więc naturalnym krokiem dla spółki.

Oliver Back

"W ciągu prawie trzech lat kierowania ROC Niemcy, Oliver Back i jego zespół przekształcili spółkę w silny rynek w Grupie ROC” – mówi Prezes Rady Nadzorczej ROC Les Hayman. Były Członek Zarządu SAP i Globalny Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich SAP dodaje: „Cieszymy się, że dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu będzie teraz mógł się przyczynić do rozwoju działalności pozostałych krajowych spółek.” Oliver Back dołączy do Jerry’ego Chilversa (Dyrektor Generalny) i Johna Wilsona (Dyrektor Finansowy) w zarządzie Grupy ROC.

Oliver Back, mianowany Dyrektorem Zarządzającym ROC Deutschland GmbH w 2013 roku, posiada ponad 15-letnie doświadczenie w zakresie doradztwa korporacyjnego we wszystkich aspektach HCM. Jego zakres specjalizacji obejmuje raportowanie strategiczne HR i globalne zarządzanie talentami. Zanim zasilił szeregi ROC pełnił on funkcję Dyrektora zarządzającego w jednej z wiodących niemieckich firm konsultingowych, gdzie od 2005 roku kierował licznymi, zakrojonymi na dużą skalę projektami.