Please enable Javascript to view this page correctly

Menu
 

Wydarzenia Archiwum

SuccessConnect 2018. 18-20 czerwca, Berlin.

15 Maj - 18 Czerwiec .

Spotkajmy się na jednym z najważniejszych w tym roku wydarzeń poświęconych tematyce HR. Przygotuj się na pełną inspirujących treści, trzydniową konferencję. Weź udział w pouczających sesjach panelowych i skorzystaj z niezliczonych możliwości wymiany doświadczeń i nawiązania relacji z najlepszymi ekspertami w branży.  Ponad 3000 uczestników 9 paneli tematycznych Ponad 100 prelegentów   Do zobaczenia! #TeamZalaris Rejestracja  Agenda Czytaj więcej »

konferencja SAP NOW- Inteligentna Organizacja. 25 kwietnia 2018 r. Gość specjalny: Hans-Petter Mellerud- założyciel i CEO ZALARIS

11 - 26 Kwiecień 2018.

Przypominamy, że już 25 kwietnia 2018 r., w Warszawie, odbędzie się konferencja SAP NOW - Inteligentna Organizacja!  Jeśli chcieliby Państwo posłuchać i porozmawiać o sposobach skutecznego zarządzania procesami HR w dobie technologicznej transformacji, to serdecznie zapraszamy!  Z tej okazji zaprosiliśmy dla Państwa szczególnego gościa specjalnego: Hansa-Pettera Melleruda - założyciela i CEO firmy... Czytaj więcej »

Szkolenie zdalne HR Business Class

16 Listopad - 07 Grudzień .

zapraszamy na zdalne szkolenie HR Business Class.  7 GRUDNIA 2017, W GODZ. 10.00-12.00, To 3 etap projektu HR Business Class Trendy 2017, obejmującego: badanie rynku, konferencję, szkolenie. Odpowiadasz za HR w swojej organizacji i lubisz trzymać rękę na pulsie? Zapraszamy! Na zdalnym szkoleniu HR Business Class omówimy trendy w HR, wpływ gig economy na... Czytaj więcej »

Konferencja "Skuteczny dział HR w firmie produkcyjnej"

02 - 31 Październik 2017.

"Skuteczny dział HR w firmie produkcyjnej”- to tytuł V edycji konferencji, która odbyła się  dniach 20-23/09/2017, w Poznaniu. ROC Polska został poproszony przez organizatora konferencji, firmę Global Business Intelligence Partners, o wystąpienie eksperckie na temat wpływu HR na wzrost wyników w firmie produkcyjnej. A także zaprezentowanie jaki wpływ mają nowe technologie na... Czytaj więcej »

Fotorelacja z Konferencji HR Business Class. Trendy 2017.

05 Maj - 16 Czerwiec .

Dziękujemy wszystkim Gościom, Prelegentom i Partnerom Konferencji HR Business Class. Human Resources w dobie cyfrowej transformacji.W związku z dużym zainteresowaniem i ciepłym przyjęciem obiecujemy nastepna edycję! Zapraszamy na stronę konferencji i obejrzenie fotorelacji z wydarzenia: http://hrbusinessclass.pl/conference/gallery   Czytaj więcej »

SAP SuccessFactors na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu

04 Maj - 20 Czerwiec .

Zdobądź wiedzę i umiejętności. Zyskaj szansę na możliwość rozwoju na ścieżce konsultanta SAP Successfactors.  W ramach cyklu #ROC4STUDENTS zapraszamy na blok wykładów otwartych, poświęconych SAP SuccessFactors, organizowanych na zaproszenie Koła Naukowego SAPer Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.Wykłady poprowadzi Marcin Gieracha, Doktor nauk, konsultant, ekspert ROC Polska.Wstęp wolny!Spotkania będą odbywać się cotygodniowo w sali im,... Czytaj więcej »

Konferencja HR Business Class. 20 kwietnia 2017 r.

18 - 21 Kwiecień 2017.

Cyfrowa transformacja w sposób zdecydowany wkroczyła w obszar zarządzania talentami. Oznacza to nie tylko powstawanie nowych sposobów pracy, ale całkowitą zmianę oblicza HR. Ale czy świat HR potrafi wykorzystać wartość, jaką niesie ze sobą nowoczesna technologia? Postanowiliśmy się temu przyjrzeć i wraz z firmami Profit House i Antal przygotowaliśmy kompleksowy projekt... Czytaj więcej »

ROC POLSKA Z BLOKIEM WYKŁADÓW EKSPERCKICH NA AGH.

18 - 25 Kwiecień 2017.

Już 24 i 25 kwietnia, na zaproszenie Wydziałowej Rady Samorządu Studentów Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica, eksperci ROC Polska poprowadzą blok wykładów dla studentów IV i V roku, poświęcony zarządzaniu w HR z wykorzystaniem najnowszych technologii. Wydarzenie ma charakter otwarty, zapraszamy do udziału także studentów spoza AGH.... Czytaj więcej »

WEBINARIUM: Efektywne strategie i decyzje w procesie rekrutacji i adaptacji pracowników

18 - 24 Listopad 2016.

Zajmujesz się pozyskiwaniem pracowników? Znajomość najnowszych trendów w rekrutacji i selekcji sprawi, że zrobisz to lepiej, a efektywne strategie pozwolą Ci uniknąć błędów podczas wdrażania nowych pracowników. Poznaj narzędzia, które usprawniają codzienną pracę rekruterów!  24 listopada 2016 roku, o godzinie 12:00 ROC POLSKA zaprasza na szkolenie on-line, które poprowadzi Wanda Szulc.            ... Czytaj więcej »

KALENDARIUM WEBINARÓW.

08 Listopad - 23 Marzec 2016/2017.

ZAPRASZAMY NA CYKL WEBINARÓW POŚWIĘCONYCH TEMATOWI SAP SUCCESSFACTORS.   24.11.16 r. /12.00 Efektywne strategie i decyzje w procesie rekrutacji i adaptacji pracowników. Wanda Szulc ROC 15.12.16 r. /12.00  Podejmowanie decyzji HR. Wróżenie z fusów czy twarde dane? Anna Gnoińska SAP 26.01.17 r. /12.00 Jak usprawnić i zoptymalizować procesy szkoleniowe w firmie? Krzysztof Dziembaj ROC 23.02.17 r. /12.00 Jak zarządzac sukcesjami w firmie? Katarzyna Kapustka ROC 21.03.17 r. /12.00 O tym... Czytaj więcej »

WEBINARIUM ROC: Automatyzacja certyfikacji w SAP SuccessFactors Learning Management System

04 - 11 Sierpień 2016.

         Zarejestruj się TUTAJ. Czytaj więcej »

WEBINARIUM ROC POLSKA. RAPORTOWANIE,

12 - 21 Lipiec 2016.

 4 sposoby na szybkie i efektywne generowanie raportówi dokumentów masowych w SAP HCM i SAP SuccessFactors! Zapraszamy na darmowe szkolenie online. 20.07.16, godzina 11:00 Prowadzący: Marcin  Gieracha. Doktor nauk, senior konsultant, ekspert ROC polska. Architekt rozwiązań SAP HR z ponad 16-letnim doświadczeniem w zakresie SAP HCM, SAP ERP, SAP SuccessFactors. Zarejestruj się... Czytaj więcej »

WEBINARIUM ROC

07 - 24 Czerwiec 2016.

"Zarządzanie kompetencjami pracowników jako czynnik decydujący o efektywności przedsiębiorstwa". Zapraszamy na darmowe szkolenie online. Z cyklu: Chmurowe rozwiązania dla HR.Już 23 czerwca 2016 roku, o godzinie: 11:00.  Prowadzący: Marcin Gieracha Serdecznie zapraszamy do zarejestrowania się, liczba miejsc jest ograniczona: zarejestruj Na spotkaniu opowiemy: 1. Po co jest i czemu służy zarządzanie kompetencjami w organizacji?2. Gdzie... Czytaj więcej »

WEBINARIUM ROC: Podejmowanie trafnych decyzji w oparciu o analitykę i raportowanie

10 - 20 Maj 2016.

Zapraszamy na darmowe szkolenie online. Już 19 maja 2016 r, o godzinie 11.00 UDZIAL JEST BEZPŁATNY, LICZBA MIEJSC OGRANICZONA. W CELU REJESTRACJI PROSIMY KLIKNĄĆ TU   Czytaj więcej »

WEBINARIUM ROC. 11 kwietnia 2016 r., godz. 10.00

31 Marzec - 12 Kwiecień .

Zapraszamy na darmowe szkolenie online: "6 zasad efektywnej oceny pracowników metodą 360 stopni". Już 11 kwietnia 2016 r, o godzinie 10.00 UDZIAL JEST BEZPŁATNY, LICZBA MIEJSC OGRANICZONA. W CELU REJESTRACJI PROSIMY KLIKNĄĆ TU Czytaj więcej »

ROC HCM FORUM 2015 w Rottach-Egern w hotelu Egerner Höfe

23 - 24 Listopad 2015.

Już po raz trzeci ROC HCM FORUM otwiera swoje podwoje w Rottach-Egern w dniach 23 i 24 listopada 2015. W fantastycznej scenerii Alp będziemy informować Państwa o aktualnych trendach, wyzwaniach i najnowszych osiągnięciach w zakresie HR.   ROC HCM FORUM to inspirujące spotkania liderów biznesu, wykłady ekspertów, dyskusje i wymiana doświadczeń a... Czytaj więcej »

SAP INNOVATION DAY - WROCŁAW

20 Październik 2015.

20 października 2015 odbędzie się SAP INNOVATION DAY (ścieżka HR). Impreza odbędzie się w hotalu Sofitel we Wrocławiu. Podczas spotkania będziemy informować Państwa o aktualnych trendach, wyzwaniach i najnowszych osiągnięciach w zakresie HR. To inspirujące wydarzenie mające na celu pokazanie liderom biznesu innowacje wprowadzane przez SAP w zakresie HCM, także w... Czytaj więcej »

HR na Śniadanie - Zarządzanie wiedzą 2.0. KRAKÓW / Scandale Royal, Plac Szczepański 2

18 Czerwiec 2015.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu HR na Śniadanie. Tym razem w Krakowie. Tematem naszego spotkania jest zarządzanie wiedzą. Będziemy mówili o tym w jaki sposób radzić sobie i wspomagać zarządzanie wiedzą w organizacji. Tym razem ROC jest partnerem spotkania.Na spotkaniu Sylwia Miszke HR Manager w International Paper (IP)... Czytaj więcej »

ROC PL uczestnikiem EMEA PSD Innovation Day w Dublinie

20 - 21 Maj 2015.

W dniach 20-21 maja ROC uczestniczyć będzie w EMEA PSD Innovation Day w Dublinie – międzynarodowego forum dla partnerów SAP poświęconym transformacji biznesu do rozwiązań chmurowych. ROC został zaproszony do podzielenia się swoimi doświadczeniami w zakresie transformacji i budowania nowego portfolio jakim są rozwiązania chmurowe. Czytaj więcej »

Kraków- TALENT made in Poland

16 Kwiecień 2015.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu HR na Śniadanie. Tym razem w Krakowie. Tematem naszego spotkania jest zarządzanie talentami. Będziemy mówili o tym w jaki sposób radziś sobie i wspomagać zarządzanie talentami w warunkach polskich. Ze strony ROC spotkanie poprowadzi Prezes Zarządu - Katarzyna Pisańska opowiadając o możliwościach wsparcia... Czytaj więcej »

Katowice- Wyzwania HR - Komunikacja a'la carte

15 Kwiecień 2015.

Tematem spotkania będzie komunikacja w organizacji. Będziemy mówili o tym jak bardzo zmieniły się sposoby komunikowania organizacji ze swoimi pracownikami i rynkiem pracy. Więcej możliwości a także więcej wyzwań i rozwiązań sprawia, że często mamy wrażenie, że giniemy w gąszczu możliwości nie zawsze efektywnie wykorzystując te z nich, które mogą... Czytaj więcej »

Poznań - Wyzwania HR - Komunikacja a'la carte

09 Kwiecień 2015.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu HR na Śniadanie. Tym razem w Poznaniu. Tematem spotkania będzie komunikacja w organizacji. Będziemy mówili o tym jak bardzo zmieniły się sposoby komunikowania organizacji ze swoimi pracownikami i rynkiem pracy. Więcej możliwości a także więcej wyzwań i rozwiązań sprawia, że często mamy wrażenie,... Czytaj więcej »

HR na śniadanie

31 Marzec 2015.

ROC Polska jako współorganizator wydarzeń z cyklu  HR na śniadanie ma przyjemność zaprosić Państwa na najbliższe spotkanie poświęcone programom zarządzania talentami. Informacje organizacyjne poniżej. Mamy dla Państwa 10 darmowych miejsc (decyduje kolejność zgłoszeń) , a dla pozostałych zainteresowanych proponujemy 50% zniżki. W formularzu rejestracyjnym prosimy podać kod promocyjny ROC przy nazwisku uczestnika. Formularz rejestracji znajdą Państwo... Czytaj więcej »

Gdańsk - TALENT made in Poland

31 Marzec 2015.

Serdecznie zapraszamy na pierwsze ze spotkań z cyklu HR na Śniadanie. Tematem naszego spotkania jest zarządzanie talentami. Będziemy mówili o tym w jaki sposób radziś sobie i wspomagać zarządzanie talentami w warunkach polskich. Ze strony ROC spotkanie poprowadzi Prezes Zarządu - Katarzyna Pisańska opowiadając o możliwościach wsparcia tych procesów... Czytaj więcej »

Czy już wiesz ile tracisz na niewłaściwym rozłożeniu kompetencji wewnątrz Twojej organizacji? - Konferencja

25 Wrzesień - 13 Listopad .

Zapraszamy na konferencję skierowaną do kadry zarządzającej organizacji, które chcą rozwinąć świadomość związaną z odpowiednim ulokowaniem kompetencji pracowników, aby osiągnąć przewagę konkurencyjną. Podczas kilkugodzinnego spotkania poruszone zostaną najważniejsze aspekty zarządzania potencjałem pracowników we współczesnym biznesie. Wskazane zostaną obecne trendy i tendencje obrazujące wzrost świadomości zarządzania kompetencjami pracowników. Sam proces zarządzania kompetencjami... Czytaj więcej »

Prawne i techniczne bezpieczeństwo przetwarzania danych w SAP HR – identyfikacja i eliminacja ryzyk

16 Październik 2013.

ROC Polska wspólnie z Kancelarią Prawną Weremczuk Bobeł & Wspólnicy przeprowadzą warsztaty poruszające najważniejsze aspekty związane z technologiczną oraz prawną stroną zarządzania procesem przetwarzania danych osobowych w systemie SAP HR.   Podczas kilku godzin trwania konferencji przekażemy Państwu informacje, które według nas pozwolą na zapoznanie się z wizją kompleksowego zarządzania bezpieczeństwem danych w Państwa... Czytaj więcej »

Konferencja "Prawne i techniczne bezpieczeństwo przetwarzania danych w SAP HR – identyfikacja i eliminacja ryzyk"

16 Październik 2013.

ROC Polska wspólnie z Kancelarią Prawną Weremczuk Bobeł & Wspólnicy przeprowadzą warsztaty poruszające najważniejsze aspekty związane z technologiczną oraz prawną stroną zarządzania procesem przetwarzania danych osobowych w systemie SAP HR.   Podczas kilku godzin trwania konferencji przekażemy Państwu informacje, które według nas pozwolą na zapoznanie się z wizją kompleksowego zarządzania bezpieczeństwem danych... Czytaj więcej »

Webinarium: "Nowe podejście do raportowania SAP HCM"

22 Listopad 2011.

Firma ROC zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w webinarium "Nowe podejście do raportowania w SAP HCM", które odbędzie się 22.11.2011. Podczas godzinnego spotkania opowiemy o nowatorskim narzędziu w SAP, które pozwala na raportowanie ad hoc danych PA/OM oraz danych z klastra wyników i przebiegów księgowania w jednym miejscu. Dodatkowe informacje na... Czytaj więcej »