Please enable Javascript to view this page correctly

Menu
 

Aktualności Archiwum

Wszystkie kategorie

NOWA STRONA INTERNETOWA

2018-08-15

ZAPRASZAMY NA NASZĄ NOWĄ STRONĘ INTERNETOWĄ: www.zalaris.pl Czytaj więcej »

Zmiana nazwy spółki ROC Polska Sp. z o.o.

2018-07-04

UWAGA! Informujemy, że z dniem 04.07.2018 r. uległa zmianie nazwa firmy ROC Polska Sp. z o.o. Aktualne dane: Zalaris Consulting Poland Sp. z o.o. ul. Unruga 36/7 81-188 Gdynia phone: +48 58 351 444 40 fax: +48 58 350 88 40 Zalaris Consulting Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni: ul. Unruga 36/7, 81-188 Gdynia, zarejestrowana w Sądzie... Czytaj więcej »

Outsourcing procesów Kadrowo-Płacowych w SAP. Konferencja SAP NOW. 25.04.2018

2018-04-03

Teoria mówi, że Outsourcing  ma na celu odciążenie przedsiębiorstwa, dzięki czemu może się ono skoncentrować na własnych  celach biznesowych. Jeśli tak jest, to macie Państwo dwie opcje: uprościć to co się da lub potraktować procesy administracyjne jak część działalności podstawowej. Liderzy outsourcingu  powinni nie tylko wyznaczać trendy ale także je realizować -... Czytaj więcej »

Nowa oferta outsourcingu kadrowo-płacowego.

2018-02-22

Realizujemy 4 warianty usługi outsourcingu kadrowo-płacowego w oparciu o technologię SAP. 1. Kompleksowa obsługa kadr i płac.2. Pełna obsługa płacowa i wydatki na delegacje.3. Przetwarzanie płac.4. Chmura.                     Czytaj więcej »

Aktualności. Styczeń 2018. Outsourcing kadrowo-płacowy w ofercie ROC Polska!

2018-01-23

W związku z dołączeniem organizacji ROC Group do firmy ZALARIS ASA, skandynawskiej spółki, notowanej na giełdzie papierów wartościowych, od tego roku oferujemy Państwu dodatkowe usługi, dodatkowe zasoby, a także referencje, obejmujące zasięgiem obszary: Danii, Estonii, Finlandii, Niemczech, Indii, Łotwy, Litwy, Norwegii, Polski, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Szwecji. W każdym z... Czytaj więcej »

ROC GROUP dołącza do ZALARIS ASA.

2017-09-28

 "Szanowni Klienci i Partnerzy, miło mi poinformować, że firma ROC połączyła się z grupą Zalaris. Takie połaczenie jeszcze bardziej umacnia pozycję ROC na polskim rynku jako wiodącego dostawcy rozwiązań SAP HCM i SAP SuccessFactors oraz daje naszym klientom możliwość korzystania z szerszego wachlarza usług, niż oferowane dotychczas". Katarzyna Kwiatkowska, prezes ROC... Czytaj więcej »

Masz już SAP HCM. I co dalej?

2017-06-05

Jeśli zechcesz utrzymywać SAP HCM z ROC, zyskasz gwarancję: Serwisu, dostępnego 24 godziny, 7 dni w tygodniu; Obsługi dostosowanej do Twojej organizacji i Twojego kalendarza. Szkoleń dla Twoich zespołów, które pozwolą na poprawę procesów realizowanych w SAP;  Proaktywnej kontroli nad zmianami w przepisach prawa i pomoc w ich adaptacji w trybie pilnym;  Proaktywnego doradztwa w... Czytaj więcej »

ROC Polska z certyfikatem SAP Recognised Expertise dla SAP Cloud Talent Solutions!

2017-05-10

Czytaj więcej »

PODEJŚCIE OPARTE NA DOWODACH (EVIDENCE-BASED) NA PRZYKŁADZIE SYSTEMU SAP SUCCESSFACTORS W SPÓŁCE GRUPA AZOTY S.A.

2017-04-24

Grupa Azoty S.A. - największa polska grupa chemiczna powstała w wyniku konsolidacji najważniejszych krajowych przedsiębiorstw tej branży - wyrosła z najlepszych tradycji krajowego przemysłu chemicznego. Jej historia sięga 1927 r., kiedy to w niepodległej Polsce podjęto decyzję o budowie Państwowej Fabryki Związków Azotowych w Mościcach. Aktualnie zajmuje drugą pozycję w Unii Europejskiej... Czytaj więcej »

Zarządzanie talentami. Silna pozycja SAP Successfactors! Lider w Kwadrancie Gartnera!

2017-03-21

Z  ostatnio opublikowanego raportu Gartnera wynika, że SAP Successfactors z roku na rok rośnie w siłę. Gartner szacuje, że SAP SuccessFactors ma ponad 6200 klientów i 45 milionów subskrybentów na całym świecie - większość z nich korzysta z zarządzania wydajnością, modułu szkolenia i rekrutacji, przy silnym wsparciu innych modułów zarządzania talentami.... Czytaj więcej »

Case study - "Implementation of SAP SuccessFactors at PLL LOT S.A.

2016-11-16

Implementation of SAP SuccessFactors at PLL LOT. PLL LOT S.A. is a Polish state-owned  company providing air transport services and a Star Alliance member. The history of the company dates back to January 1, 1929, when the air transport company was established as a result of merging all airlines operating in... Czytaj więcej »

Case study – „Wdrożenie SAP SuccessFactors w PLL LOT S.A.”

2016-11-15

Zapraszamy do zapoznania się z case study wdrożenia SAP SuccessFactors w PLL LOT. PLL LOT  S.A. –  podstawowe informacje o firmie. PLL LOT S.A. to polska spółka świadcząca usługi w zakresie transportu lotniczego, będąca własnością Skarbu Państwa i należąca do sojuszu Star Alliance. Historia firmy sięga 1929 roku, kiedy to 1 stycznia... Czytaj więcej »

ROC Polska pierwszym partnerem SAP na region MEE z kwalifikacją RDS dla SuccessFactors!

2016-08-22

ROC Polska otrzymało jako pierwszy Partner SAP w krajach MEE potwierdzenie zakończenia procesu kwalifikacyjnego RDS dla SuccessFactors. RDS standaryzuje projekt wdrożeniowy SAP SuccessFactors poprzez dostęp do najlepszych praktyk, procesów i narzędzi oraz pozwala na wdrożenie SuccessFactors w jak najkrótszym czasie. Bez względu na wielkość firmy, SAP Best Practices może pomóc osiągnąć zwrot... Czytaj więcej »

ROC. Największe wdrożenie SAP SuccessFactors w Europie!

2016-08-08

W pierwszym kwartale 2016 roku ROC rozpoczął wdrożenie w globalnej firmie z branży inżynierii, usług technicznych i biznesowych zatrudniającej 8,5 tys. pracowników w ponad 70 krajach świata wykorzystując pełen pakiet wdrożeniowy SAP SuccessFactors jako część szerszego programu transformacji organizacji Klienta.   Projekt prowadzony jest dwufalowo. Ścieżka pierwsza obejmuje rozwiązania dla działów HR:  “Employee... Czytaj więcej »

ROC POLSKA Z CERTFIKATEM SAP Recognized Expertise in SAP Cloud HR.

2016-07-05

Z przyjemnością informujemy, że ROC Polska otrzymało certyfikat SAP Recognized Expertise in SAP Cloud HR. Ten honorowy Tytuł daje Państwu Pewność, że jesteśmy dedykowanym przez SAP Partnerem, posiadającym wiedzę i doświadczenie niezbędne przy wdrożeniu rozwiązań chmurowych SAP, w tym SuccessFactors.           Czytaj więcej »

ROC POLSKA WDROŻYŁ SAP SUCCESSFACTORS W PLL LOT!

2016-06-17

Polskie Linie Lotnicze LOT inwestują w rozwiązania IT, usprawniające zarządzanie personelem - tym na ziemi, i tym w chmurach. LOT wdrożył system chmurowy SAP SuccessFactors, który umożliwia przeniesienie procesów kadrowych firmy w obszar wirtualnej platformy. Już w pierwszym kwartale zakończył się etap wdrożenia systemu, obejmujący m.in. moduł zarządzanie wydajnościami i celami... Czytaj więcej »

ROC ZŁOTYM PARTNEREM SAP

2016-04-22

ROC Polska będąca częścią międzynarodowej grupy z przyjemnością informuje, że centrala naszej firmy: ROC UK otrzymała status złotego Partnera SAP.  SAP nadaje takie statusy w ramach programu SAP PartnerEdge. Program ten został skonstruowany po to, aby wspierać Partnerów SAP w ich pracy z systemem SAP i innymi Partnerami SAP oraz oczywiście... Czytaj więcej »

POLSKIE LINIE LOTNICZE LOT Z NAGRODĄ SAP INNOVATION AWARD 2016.

2016-04-20

  W pierwszym kwartale 2016 roku firma ROC Polska sukcesem zakończyła pierwszy etap wdrożenia SAP SuccessFactors w PLL LOT. Zakres obejmował m.in moduł Zarządzanie wydajnością i celami oraz Profil Pracownika, za co 13 kwietnia br. Polskie Linie Lotnicze LOT otrzymały nagrodę SAP Innovation Award 2016.  W imieniu Spółki nagrodę przyznawaną w trakcie SAP FORUM odebrali przedstawiciele... Czytaj więcej »

ROC HCM FORUM

2015-12-01

W dniach 23-24 listopada 2015 w bajecznie pięknych Alpach, Rottach-Egern pod Monachium odbyło się ROC HCM FORUM.   Podczas spotkania rozmawialiśmy o o aktualnych trendach, wyzwaniach i najnowszych osiągnięciach w zakresie HR. W spotkaniu brały udział takie znakomitości jak: prof. dr Armin Trost z Uniwersytetu w Furtwangen (www.armintrost.de) czy Heiko Fischer z firmy... Czytaj więcej »

ROC wspomaga Uniwersytet Salford. SuccessFactors po raz pierwszy w szkolnictwie wyższym.

2015-11-30

Uniwersytet Salford uruchomił rozwiązanie online do weryfikacji wydajności i rozwoju (e-PDR) zgodnie z harmonogramem oraz w ramach zaplanowanego budżetu. Rozwiązanie będzie oparte na wiodącym w branży pakiecie HCM SuccessFactors i zapewni długo oczekiwaną możliwość udostępniania informacji w czasie rzeczywistym. Jego celem jest uzupełnienie ustanowionego cyklu PDR i umożliwienie menedżerom zsynchronizowania celów... Czytaj więcej »

KONFERENCJA - Road Show. CHMURA DLA HR. WROCŁAW, 2015 r.

2015-10-29

20 października 2015 roku we Wrocławiu, w ramach SAP Innovation Day, odbyła się konferencja poświęcona  wspomaganiu zarządzaniem kapitałem ludzkim w chmurze. ROC Polska był współorganizatorem spotkania. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom  za liczne przybycie i aktywny udział w dyskusjach. W najbliższym czasie umieścimy na blogu artykuły szczegółowo opisujące tematy, które cieszyły... Czytaj więcej »

Wywiad dla HRnews.pl

2015-07-17

Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem z Prezes ROC - Katarzyną Pisańską. O wyzwaniach HR, zmianach i połączeniu świata biznesu z IT. Aby przeczytać wywiad - kliknij tutaj.   Czytaj więcej »

Zapamiętaj tę datę ROC HCM FORUM - 23./24.11.2015 Monachium

2015-07-16

Już teraz proszę zapisać datę naszego trzeciego ROC HCM FORUM, które odbędzie się w dniach 23 i 24 listopada 2015 Rottach-Egern koło Monachium! W fantastycznej scenerii Alp będziemy informować Państwa o aktualnych trendach, wyzwaniach i najnowszych osiągnięciach w zakresie HR. Po raz kolejny w tym roku udało nam się zaprosić dla... Czytaj więcej »

SAP MEE

2015-05-21

W dniach 20-21 maja 2015 roku w Galway, Irlandia  ROC uczestniczył w unikalnym wydarzeniu organizowanym dla Partnerów SAP z regionu MEE poświęconym innowacjom i doświadczeniu partnerów we wprowadzaniu innowacji w swoich firmach - “SAP MEE PSD PartnerInnovation Day”.Powiązania z innymi partnerami krajów regionu MEE, dzielenie się doświadczeniami, dyskusje o ostatnich innowacjach wprowadzonych przez... Czytaj więcej »

Jesteśmy srebrnym partnerem VAR SAP

2015-04-26

Z przyjemnością informujemy, że ROC Polska Sp. z o.o.. otrzymało tytuł srebrnego Partnera VAR w 2015 roku. Dziękujemy naszym klientom za zaufanie i liczymy na owocną dalszą współpracę Czytaj więcej »

ROC na konferencji Branch EB

2015-04-20

29 kwietnia w Warszawie odbędzie się konferencja Branch EB poświęcona budowaniu wizerunku pracodawcy na rynku polskim. MOżna znaleźć u odpowiedzi na pytania: Czy wiesz jak budować markę swojej firmy jako dobrego pracodawcy? Czy wiesz jak zachęcić pracowników by stali się ambasadorami Twojej organizacji? Czy wiesz jak połączyć kompetencje HR-u, Marketingu... Czytaj więcej »

Otrzymaliśmy certyfikat SAP Recognized Expertise

2015-04-15

Z przyjemnością informujemy, że ROC Polska Sp. z o.o. . otrzymał certyfikat SAP® Recognized Expertise w zakresie Human Capital Management na terytorium Polski. Certyfikat wydany w ramach programu SAP® PartnerEdge™ jest potwierdzeniem wiedzy eksperckiej, kompetencji i doświadczenia firmy w realizacji projektów w obszarze HCM. Czytaj więcej »

Współorganizujemy spotkania HR na śniadanie

2015-04-01

Jak identyfikować talenty? Co jest ważne by dobrze zarządzać talentami? Jakie narzędzia wspierają te procesy? Na te i inne pytania odpowiadamy na spotkaniach "HR na śniadanie", które odbywają się cyklicznie w Poznaniu, Gdańsku, Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Katowicach i Krakowie. Zapraszamy na http://www.hrnasniadanie.pl/ po więcej szczegółów. Czytaj więcej »

Wykład na UAM

2015-03-25

Nasi konsultanci są również zaangażowani w edukowanie przyszłej kadry zarządzającej. 25tego marca 2015 został przeprowadzony wykład na 5 roku socjologii (fakultet Zarządzanie Zasobami Ludzkimi) na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Katarzyna Kapustka (pierwszy certyfikowany konsultant SuccessFactors w Polsce) opowiadała o podejściu narzędziowym w kontekście zarządzania miękką częścią HR. Czytaj więcej »

31 marca - Gdańsk - TALENT made in Poland

2015-03-15

Serdecznie zapraszamy na pierwsze ze spotkań z cyklu HR na Śniadanie. Tematem naszego spotkania jest zarządzanie talentami. Będziemy mówili o tym w jaki sposób radziś sobie i wspomagać zarządzanie talentami w warunkach polskich. Ze strony ROC spotkanie poprowadzi Prezes Zarządu - Katarzyna Pisańska opowiadając o możliwościach wsparcia tych procesów... Czytaj więcej »

ROC nagrodzony za największą sprzedaż rozwiązań w chmurze w 2014

2015-03-05

W związku z największą sprzedażą rozwiązań w chmurze w 2014 roku ROC odebrał w siedzibie SAP nagrodę.   Czytaj więcej »

HR na Śniadanie

2015-03-02

W miesiącach marcu i kwietniu ROC jest organizatorem spotkań organizowanych przez Studio Wiedzy zatytułowanych "HR na Śniadanie". Cykl "HR na Śniadanie" to biznesowo-towarzyskie spotkania aktywizujące wymianę doświadczeń w zakresie HR. Celem spotkań jak przekazywanie wiedzy z obszaru HR najnowocześniejszych praktyk i doświadczeń z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim oraz pokazywanie narzędzi,... Czytaj więcej »

ROC Gazelą Biznesu według Pulsu Biznesu

2015-01-14

ROC Polska dołączyła do elitarnego klubu Gazel Biznesu, najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Podczas gali Pulsu Biznesu certyfikat odebrała Prezes Zarządu ROC - Katarzyna Pisańska. Czytaj więcej »

SAP Recognized Expertise dla ROC

2014-07-01

Z przyjemnością informujemy, że ROC w Polsce oraz Wielkiej Brytanii otrzymali certyfikat SAP Recognized Expertise dla obszaru SAP Human Capital Management (SAP HCM). Certyfikat został wydany na podstawie doświadczenia w obszarze HCM, przedstawionych referencji pozytywnie zrealizowanych projektów wdrożeniowych oraz posiadania certyfikowanych (przez SAP) konsultantów. Więcej informacji o SAP Recognized Expertise znajduje się... Czytaj więcej »

ROC zakończył prace w uruchomieniu komponentów Success Factors w europejskim koncernie energetycznym z oddziałem w Polsce

2014-03-12

ROC Polska sp. z o.o. - autoryzowany, globalny partner SAP, ekspert w systemach kadrowo-płacowych zakończył prace związane z uruchomieniem komponentów systemu SuccessFactors BizX w europejskim koncernie energetycznym z oddziałem w Polsce.   Tym razem uczestniczyliśmy w uruchomieniu modułów rozwiązania Success Factor BizX na potrzeby Klienta, którym jest jeden z największych w Europie... Czytaj więcej »

Dotacje na innowacje; Paszport do Eksportu

2013-10-01

Firma ROC POLSKA Sp. z o. o. realizuje projekt w ramach Działania 6.1 PROGRAMU OPERACYJNEGO INNOWACYJNA GOSPODARKA Projekt numer: WND-POIG.06.01.00-22-026/12 Nazwa projektu: „Wdrożenie PRE dla firmy ROC Polska Sp. z o.o.”. PROJEKT JEST WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO. Czytaj więcej »

ROC Polska uruchomiło rozwiązanie SuccessFactors BizX w Grupie ROC

2013-09-11

ROC Polska sp. z o.o. - autoryzowany, globalny partner SAP, ekspert w systemach kadrowo-płacowych zakończył wdrożenie systemu SuccessFactors BizX w dwóch lokalizacjach, w Polsce oraz Wielkiej Brytanii, w firmach należących do Grupy ROC.   Wdrożenie to jest kolejnym krokiem na drodze poszerzania własnych kompetencji, aby móc lepiej zaspokajać potrzeby Klientów. Wcześniejsze działania:... Czytaj więcej »

Nie ustajemy w biegu! Poznań Business Run 2013

2013-09-02

Nie ustajemy w biegu! ROC Polska na Poznań Business Run 2013Nasze cele, powiązane z branżą HR nie kończą się na wspomaganiu przedsiębiorstw w zarządzaniu zasobami ludzkimi, oferowaniu odpowiednich systemów i konsultacji.Dlatego, że ludzie są naszym zdaniem najwyższą wartością każdej organizacji, wspieramy wszystkie idee, które służą pomocą tym, którzy na skutek... Czytaj więcej »

ROC Polska poszerza zakres kompetencji HR

2013-05-22

Firma ROC Polska sp. z o.o. – autoryzowany, globalny partner SAP, ekspert w systemach kadrowo-płacowych, kontynuuje strategię poszerzania zakresu kompetencji oraz budowania portfolio usług poprzez certyfikację konsultantów w zakresie SuccessFactors BizX. Działanie to wpisuje się w konsekwentnie realizowaną strategię opartą o poszerzanie zakresu oferowanych usług w celu jak najpełniejszego zaspokajania... Czytaj więcej »

Zapytanie ofertowe na wdrożenie PRE dlo firmy ROC Polska sp.z o.o.

2013-01-25

W związku z przyznaniem dofinansowania no rozwój działalności eksportowej i przewidywanym podpisaniem umowy o dofinansowanie II etapu w programie ,,Paszport do Eksportu,, zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty handlowej na planowany zakup zewnętrznych usług w ramach  Działania 6.1 etop ll PO lG 2007 - 2013, prowadzonego na podstawie przepisów... Czytaj więcej »

Doradztwo biznesowe ROC Polska

2013-01-02

Od początku 2013 roku firma ROC Polska rozszerza swoją działalność o dedykowane usługi w zakresie doradztwa biznesowego. Zadaniem stworzonego dedykowanego zespołu jest aktywne reagowanie na szeroko rozumiane problemy klientów w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim i projektowanie rozwiązań dostosowanych do specyficznych wymagań firm. Głównym kierunkiem działalności nowego zespołu jest budowanie wartości dla inwestycji... Czytaj więcej »

HR w chmurze

2012-09-24

Firma ROC – autoryzowany, globalny partner SAP, ekspert w systemach kadrowo-płacowych - podpisała umowę partnerską ze światowym liderem w dziedzinie zarządzania wydajnością pracowników (ang. Employee Performance Management) - firmą SuccessFactors. Umowa obejmuje swym zasięgiem nie tylko Polskę, ale także kraje EMEA.   Firma SuccessFactors, firma należąca do SAP, jest wiodącym dostawcą informatycznych... Czytaj więcej »

ROC ułatwia firmom raportowanie

2012-08-15

Firma ROC – autoryzowany, globalny partner SAP, ekspert w systemach kadrowo-płacowych – posiada w swojej ofercie rozwiązanie zwiększające użyteczność wykorzystywanych systemów SAP. Narzędzie o nazwie Easy Reporter jest aplikacją do generowania raportów łączących dane osobowe, płacowe i czas pracy. Użytkownicy mogą w łatwy sposób zestawić ze sobą i analizować w... Czytaj więcej »

Wzrost liczby konsultantów certyfikowanych

2012-08-06

Po ostatnich egzaminach certyfikacyjnych w SAP w ROC Polska wzrosła znacząco liczba konsultantów certyfikowanych w zakresie SAP HCM. Na chwilę obecną ponad 70% konsultantów ROC to konsultanci certyfikowani na różnych poziomach i w różnych obszarach. Czytaj więcej »

Unikalne rozwiązanie firm ROC Polska i GFKM w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim - HCMS

2012-07-30

Firma ROC Polska sp. z o.o. – ekspert w dziedzinie rozwiązań kadrowo-płacowych firmy SAP oraz Gdańska Fundacja Kształcenia Managerów (GFKM) – czołowa polska firma szkoleniowo-doradcza nawiązały współpracę opracowując nowe na polskim rynku rozwiązanie technologiczno-doradcze w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim o nazwie HCMS (Human Capital Management Solution).Współpraca obu firm ma na... Czytaj więcej »

Roc Polska - ekspert SAP HR - rozpoczyna kampanię

2012-07-16

Firma ROC Polska Sp. z o.o. rozpoczyna kampanię informacyjną Firma ROC Polska sp. z o.o. – ekspert w dziedzinie rozwiązań kadrowo-płacowych firmy SAP - rozpoczyna kampanię informacyjną związaną z nowymi produktami, wdrożeniami i innymi osiągnięciami firmy. Działania public relations związane z wprowadzeniem nowych produktów na rynek będą prowadzone przez minimum... Czytaj więcej »

Dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

2012-05-28

Firma ROC Polska sp z o. o. otrzymała dofinansowanie na realizację 1 etapu działania 6.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 – 2013. Projekt będzie współfinansowany przez UNIĘ EUROPEJSKĄ ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego     Dotacje na innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość Czytaj więcej »

Easy Reporter - opis rozwiazania

2012-03-26

Easy Reporter to innowacyjne rozwiązanie wspomagające raportowanie na żądanie w SAP HCM. Umożliwia raportowanie danych rozliczania listy płac, przebiegów księgowania i danych kadrowych w jednym miejscu i czasie na dodatek w dowolnym układzie na przykład kolumnowym.   Więcej informacji znajdą Państwo w ulotce dotyczącą rozwiązania Easy Reporter oraz szczegółowmy opisie rozwiązania. Zapraszamy... Czytaj więcej »

Certyfikat "Rzetelna firma"

2011-11-13

Firma ROC Polska uzyskała certyfikat Krajowego Rejestru Długów "Rzetelna firma" http://www.rzetelnafirma.pl/09I153RO/1 Czytaj więcej »

Paszport do Eksportu - Zapytanie ofertowe

2011-10-05

W związku z realizacją projektu w ramach działania 6.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 - 2013 zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty handlowej na przygotowanie Planu Rozwoju Eksportu. Czytaj więcej »

Użyteczne rozwiązania ROC - ROC eksperci SAP HCM

2011-10-05

W Gazecie Bankowej ukazał się artykuł sponsorowany pt. Użyteczne rozwiązania ROC - ROC eksperci SAP HCM, do którego lektury serdecznie zapraszam:   http://gb.pl/kariera/rynek-pracy/uzyteczne-rozwiazania-roc-roc-eksperci-w-sap-hcm.html Czytaj więcej »

SpinifexIT Easy Reporter

2011-09-30

Narzędzie przeznaczone jest dla kierownictwa działów personalnego, produkcyjnego oraz dla dyrektorów finansowych, bowiem łatwość konfiguracji, zakres raportów oraz szybkość dostępu do informacji czyni z tego narzędzia bardzo użyteczny instrument do podejmowania decyzji.  Istnieje także możliwość budowania prognoz finansowych, czyli szacowania kosztów wynagrodzeń, nadgodzin, absencji i innych elementów kosztowych, ewidencjonowanych w systemie SAP HCM.... Czytaj więcej »

Spotkanie z klientami - Prezentacja produktów ROC

2011-06-30

30 czerwca 2011 odbyło się spotkanie z klientami ROC. Na spotkaniu tym konsultanci ROC zaprezentowali nowatorskie produkty jakie posiadają w swojej ofercie a w szczególności genialne rozwiązanie o nazwie Easy Reporter, które spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem. Easy Reporter firmy SpinifexIT to rozwiązanie pozwalające raportować w SAP dane PA/OM, dane... Czytaj więcej »

Nadaj unikalny wygląd Aplikacjom SAP za pomocą narzędzia Theme Editor

2010-07-20

SAP opublikowało nowe narzędzie pozwalające na tworzenie dostosowanych do potrzeb klienta tematów ('themes') aplikacji SAP - Theme Editor. Obecnie, bardzo proste staje się nadanie unikalnego wyglądu aplikacjom SAP, który będzie w pełni dostosowany do Państwa oczekiwań. Narzędzie Theme Editor jest przeznaczone zmiany wyglądu interfejsu użytkownika dowolnej aplikacji SAP wykorzystującej technologię... Czytaj więcej »

Nowe narzędzie SAP do organizacji transportów

2010-06-22

Pojawiło się nowe narzędzie pozwalające na lepszą organizację transportów w systemie SAP   Change and Transport System (CTS+) jest narzędziem pozwalającym na organizację projektów rozwoju systemu zarówno w środowisku ABAP Workbench jak i w obszarze Konfiguracji oraz na transport wykonanych modyfikacji pomiędzy systemami SAP klienta. Transporty z modyfikacjami zawierać mogą nie tylko... Czytaj więcej »

Od grudnia 2009 firma SAP przestała wspierać stary dobry program J_P10042 do tworzenie przelewów!

2010-05-10

Dotychczasowy standardowy program do generowania plików z płatnościami (J_1P0042) został zastąpiony przez rozwiązanie PMW Elixir-O w ramach DMEE. Zmiana standardu będzie obligatoryjna od grudnia 2009 i od tego momentu program J_1P0042 nie będzie wspierany przez SAP Polska. W związku z powyższym SAP Polska rekomenduje wybór nowego standardu PMW / DMEE we wszystkich... Czytaj więcej »

HR Komfort

2010-02-11

Pakiet HR KOMFORT to specjalne rozwiązanie modułu SAP ERP HCM, dedykowane przedsiębiorstwom średniej wielkości, łączące w sobie nowoczesną funkcjonalność globalnego narzędzia wspomagającego zarządzanie kapitałem ludzkim (używany jest przez 10 000 organizacji na świecie) oraz kompleksową realizację polskich wymagań prawnych. SAP ERP HCM obecny jest na rynku polskim od 9 lat... Czytaj więcej »

Warsztaty wirtualne

2010-01-29

Zamierzamy rozpocząć cykliczne spotkania z Państwem za pomocą internetowych Wirtualnych Warsztatów. To odpowiedź na liczne pytania o możliwość organizacji krótkoterminowych szkoleń lub warsztatów tematycznych, poświęconych podnoszeniu wiedzy użytkowników systemów SAP HR. Nasi klienci oczekują prostej metody dla podnoszenia kwalifikacji i uzupełniania braków informacji w wąskim, aczkolwiek niejednokrotnie istotnym zakresie, decydującym... Czytaj więcej »