Please enable Javascript to view this page correctly

Menu
 

Wydarzenia

Sprawdź na jakich wydarzeniach jesteśmy obecni

 

ROC posiada specjalistów z wielu dziedzin zarządzania kapitałem ludzkim. Dlatego jesteśmy obecni na wydarzeniach związanych z tą tematyką. Od kameralnych spotkań po duże konferencje. Wspólnie z naszymi partnerami, bądź bezpośrednio sami organizujemy dla Państwa wydarzenia, aby móc się z Państwem spotkać i podzielić się naszą wiedza.

Organizujemy również webinaria, aby mogli Państwo w szybki sposób dowiedzieć się o nowych możliwościach i rozwiązaniach w świecie HCM.

Zapraszamy do kontaktu z nami tutaj.

konferencja SAP NOW- Inteligentna Organizacja. 25 kwietnia 2018 r. Gość specjalny: Hans-Petter Mellerud- założyciel i CEO ZALARIS

11 - 26 Kwiecień 2018.

Przypominamy, że już 25 kwietnia 2018 r., w Warszawie, odbędzie się konferencja SAP NOW - Inteligentna Organizacja!  Jeśli chcieliby Państwo posłuchać i porozmawiać o sposobach skutecznego zarządzania procesami HR w dobie technologicznej transformacji, to serdecznie zapraszamy!  Z tej okazji zaprosiliśmy dla Państwa szczególnego gościa specjalnego: Hansa-Pettera Melleruda - założyciela i CEO firmy... Czytaj więcej »