Please enable Javascript to view this page correctly

Menu
 

konferencja SAP NOW- Inteligentna Organizacja. 25 kwietnia 2018 r. Gość specjalny: Hans-Petter Mellerud- założyciel i CEO ZALARIS

Wróć

11 - 26 Kwiecień 2018.

Przypominamy, że już 25 kwietnia 2018 r., w Warszawie, odbędzie się konferencja SAP NOW - Inteligentna Organizacja! 

Jeśli chcieliby Państwo posłuchać i porozmawiać o sposobach skutecznego zarządzania procesami HR w dobie technologicznej transformacji, to serdecznie zapraszamy! 

Z tej okazji zaprosiliśmy dla Państwa szczególnego gościa specjalnego: Hansa-Pettera Melleruda - założyciela i CEO firmy ZALARIS.

*Prezentacja w języku angielskim, będzie dostępne tłumaczenie symultaniczne z języka angielskiego na język polski.

Rejestracja uczestników:

https://events.sap.com/pl-sap-now-2018/pl/home

Hans-Petter Mellerud jest założycielem norweskiej spółki giełdowej Zalaris, obejmującej obecnie zasięgiem 12 krajów. Od 18 lat pełni funkcję Dyrektora Generalnego i Członka Zarządu.

Przed założeniem firmy Zalaris Hans-Petter był partnerem Accenture, gdzie był odpowiedzialny za rozwój biznesu w dziale Nordic Outsourcing Unit. Pełnił także funkcję dyrektora w firmie Accenture, w której założył własną jednostkę księgowości w Stavanger, integrującą operacje księgowe dla dużych firm naftowych.

Przed Accenture, stanowiska kierownicze Hansa-Pettera koncentrowały się na potrzebach i problemach związanych z outsourcingiem i był za nie odpowiedzialny jako jako dyrektor zarządzający i konsultant w firmach na terenie Niemiec i Szwajcarii. Pan Mellerud jest oficerem Norweskiej Szkoły Oficerów Kawalerii (Befalsskolen for Kavaleriet) i służył w szkole dla strażników armii norweskiej (Hærens Jegerskole). Jego wykształcenie obejmuje MBA z IMD, Lozanny, Szwajcarii i Bachelor of Science Magna Cum Laude, a także Master of Science Cum Laude w dziedzinie informatyki na Uniwersytecie w Tulsa, USA.

 Hans Petter Mellerud