Please enable Javascript to view this page correctly

Menu
 

Rozwiązania

Jak tworzymy rozwiązania na miarę Twojej organizacji?

 

 

W ROC traktujemy projektowanie rozwiązań bardzo poważnie. Nasze podejście jest zawsze starannie tworzone i ukierunkowane na Twoje potrzeby. Nasi architekci mają rozległe doświadczenie w zakresie SAP HCM i są wspierani przez ekspertów z branży, aby zapewnić, że Twoje rozwiązanie będzie zaprojektowane w zgodzie z Najlepszą Praktyką. 

W ROC używamy dedykowanego systemu prototypowania (Blueprint Design System) do demonstracji koncepcji i procesów SAP HCM. Dzięki temu zespół projektowy po stronie klienta jest doskonale poinformowany, jak budowany system będzie działał i, co ważniejsze, jak będzie wyglądał. Ta faza projektu jest pierwszym etapem transferu wiedzy. 

Nasi eksperci HCM używają zestawu akceleratorów, aby zapewnić efektywność i wysoką jakość tej krytycznej fazy projektu. Akceleratory obejmują kwestionariusze, listy kontrolne i wzorce, które gwarantują najwyższą jakość całej dokumentacji projektowej. Dzięki temu, kiedy Twoje rozwiązanie zostanie przedstawiane radzie nadzorczej do akceptacji, możesz być pewien, że żaden szczegół nie został pominięty.