Please enable Javascript to view this page correctly

Menu
 

Płace

Płace – to najważniejsza sprawa, która musi być utrzymana w porządku. Nie ryzykuj, wezwij ekspertów

 

ROC - Global SAP HCM Specialists : Płace

Implementacja obsługi płac wymaga dokładności. Płace są zawsze sprawą skomplikowaną, łatwo wzbudzają emocje i po prostu muszą być utrzymywane w porządku. Dlatego organizacje zwracają się do ROC o dostarczenie rozwiązania SAP do obsługi płac. Portfolio udanych wdrożeń jest bardzo ważne – a ROC dostarczył wręcz setki rozwiązań płacowych na całym świecie.

Nasza firma doradzała i pomagała organizacjom w konsolidacji płac, ich outsourcingu i przenoszeniu płac do firmy. Niezależnie od stopnia złożoności Twojego biznesu i reguł płacowych, ROC ma niezbędne doświadczenie. Dostarczaliśmy rozwiązania płacowe dla rozmaitych branż i organizacji związanych regulacjami zwiąkowymi. Projektowaliśmy i dostarczaliśmy obsługę płac dla największych i najbardziej złożonych organizacji. Nasze narzędzia pomogą w testowaniu i migracji danych, co pozwoli na zmniejszego ryzyka i nakładów na wdrożenie.

Konsultanci ROC zdają sobie sprawę, jak bardzo wrażliwe są sprawy płac, i pomogą Ci w wyciągnięciu korzyści biznesowych z rozwiązań płacowych SAP. Oprócz tego ROC może również zarządzać Twoim rozwiązaniem płacowym, dzięki czemu możesz przeznaczyć uwolnione zasoby (czas) na bardziej strategiczne aspekty biznesu.

ROC - Global SAP HCM Specialists : Płace