Please enable Javascript to view this page correctly

Menu
 

SuccessFactors

SuccessFactors BizX Suite łączy strategię zarządzania zasobami ludzkimi z Twoją strategią biznesową

 

SuccessFactors Business Execution (BizX) to oprogramowanie, które odpowiada na największe wyzwanie w dzisiejszym biznesie – skuteczne egzekwowanie strategii. Pomaga osiągnąć cel poprzez wspieranie dopasowania oraz optymalizację zatrudnienia i wydajności personelu, a także przyspieszenie w osiąganiu wyników i lepsze zrozumienie prowadzonego biznesu.

Nie wystarczy tylko wpływać na efektywność poprzez firmowy HR.  Cel związany z podniesiem efektywności powinien być realizowany przez wszystkich pracowników firmy. Aby osiągnąć rezultaty biznesowe jakich potrzebuje Twoja organizacja – niezbędne jest połączenie strategii HR ze strategią biznesową.
Potrzebujesz czegoś więcej, niż kompletnego narzędzia do zarządzania talentami. Potrzebujesz wyrafinowanych analiz powiązanych ściśle z kluczowymi danymi biznesowymi, systemu benchmarków i najlepszych praktyk, które pomogą w interpretacji wyników i podpowiedzą najbardziej odpowiednie działania. Potrzebujesz systemu nowej generacji do zarządzania „twardym” HR, aby skutecznie powiązać wszystkie te działania. Na koniec – potrzebujesz platformy, która sprawi, że wszystkie te procesy staną się społecznościowe oraz  mobilne – platformy w chmurze. Co więcej – potrzebujesz tego rozwiązania teraz, gotowego od zaraz, prosto z pudełka. 

 

SAP SuccessFactors, jest wiodącym dostawcą rozwiązań „w chmurze” do zarządzania biznesem, w modelu Software-as-a-Service (SaaS). W 2012 roku SuccessFactors zostało ogłoszone liderem rynku w 10 raportach najbardziej znaczących analityków branży.

SuccessFactors Solution Cloud

 

Tylko SuccessFactors dostarcza Ci kompletny zestaw narzędzi do zarządzania talentami, „twardym” HR, do wspierania współpracy i zarządzania biznesem w oparciu o szereg analiz i raportów. Tylko SuccessFactors daje Ci wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia, pomiaru i ciągłej poprawy egzekwowania założeń biznesowych poprzez swoich pracowników. SuccessFactors daje Ci pewność, że zatrudniasz właściwych ludzi, posiadających właściwe kwalifikacje, którzy pracują nad właściwymi zadaniami w odpowiednim czasie i przy zachowaniu odpowiednich kosztów.

Employee Central to rozwiązanie do zarządzania "twardym" HR, zaprojektowane specjalnie dla realizacji biznesu. Jest fundamentem dla pozostałych produktów SuccessFactors.

SuccessFactors pozwala na dopasowanie pracowników do strategicznego kierunku Twojej firmy dzięki narzędziu do  planowania zatrudnienia.  Poprzez definiowanie i kaskadowanie celów, jako części efektywnego zarządzania wydajnością możesz być pewny że Twoi ludzie pracują nad odpowiednimi zadaniami, dopasowanymi do założeń strategicznych Twojego biznesu. 

SuccessFactors optymalizuje wydajność biznesu poprzez zastosowanie odpowiednich narzędzi do zarządzania talentami zapewniając, że rekrutujesz odpowiednich pracowników, wynagradzasz w oparciu o osiągnięcia oraz szybko, identyfikujesz i szkolisz następców , aby zapewnić ciągłość przepływu talentów w organizacji.

SuccessFactors to także społeczne uczenie się dzięki Twojej wewnętrzej, firmowej społeczności opartej o platformę Jam oraz wgląd w kluczowe aspekty Twojej działalności biznesowej dzięki Workforce Analytics Rozbudowane narzędzie do tworzenia raportów i analiz pozwoli Twoim liderom mieć realny wpływ na zmianę wydajności i przyspieszenie osiągania porządanych rezultatów biznesowych.

Wszystkie rozwiązania SuccessFactors są dostarczane w chmurze, generując szereg korzyści:

  • Średni czas implementacji rozwiązania wynosi od 2 do 6 miesięcy; o 36% szybciej niż w przypadku rozwiązań on-premise.
  • Kwartalne aktualizacje – szybkie tempo wprowadzania innowacji.
  • Redukcja kosztów związanych z infrastrukturą i szkoleniem personelu.
  • Płatności oparte na modelu subskrypcji pozwalają utrzymać stałe i przewidywalne koszty.
  • Po 7 latach TCO niższe o 11% w porównaniu z rozwiązaniami on-premise.
  • Rozwój, aktualizacje bez przestojów i znaczących inwestycji.
  • Dostępność serwisu.
  • Elastyczność.

SuccessFactors posiada ponad 3,600 klientów i przeszło 20 milionów użytkowników w ponad 168 krajach, pracujących w oparciu o rozwiązania przetłumaczone na 35 języków. Klienci SuccessFactors pochodzą z 60 branż, a znaleźć wśród nich można takie firmy jak: MARS, Starbucks, Lloyds, NASA, Siemens, Astra, Zeneca oraz American Airlines. Więcej informacji znajdą Państwo na  liście klientów dostępnej na stronie www SuccessFactors.

Poprzez dopasowanie, optymalizację i przyspieszenie osiągania wyników biznesowych, klienci SuccessFactors odnotowują średnio wzrost zysków o 1% wartości przychodu.

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na stronę www.SuccessFactors.com

Firma ROC, założona w 1998 roku, specjalizuje się w rozwiązaniach IT do zarządzania zasobami ludzkimi, jest także licencjonowanym partnerem firmy SuccessFactors. Nasi certyfikowani konsultanci poprowadzą każdy proces wdrożenia, niezależnie od branży, lokalizacji i wymagań. 

Only SuccessFactors’ SaaS-based, complete set of talent solutions, plus core HR, collaboration and workforce analytics gives you everything you need to produce, measure and continuously improve business execution through people.  SuccessFactors helps ensure you have the right people with the right skills doing the right work at the right time and cost.