Please enable Javascript to view this page correctly

Menu
 

Learning - Szkolenia

Pewność, że Twoi pracownicy posiadają odpowiednie kompetencje

 

Kluczem do uzyskania porządanych korzyści z programów szkoleniowych jest koncentracja na rozwoju odpowiednich kompetencji. Szkolenie pracowników w zakresie umiejętności, które nie są kluczowe dla rozwoju Twojego biznesu – to strata czasu i pieniędzy. Firmy, które inwestują w szkolenia pracowników więcej niż wskazuje na to średnia, przewyższają wydajnością inne firmy z branży o średnio 45%. 

SuccessFactors Learning łączy formalne, społecznościowe i rozbudowane metody szkoleniowe z funkcjalnością do zarządzania treścią, raportami i analizami, także mobilnie. Dzięki temu możesz korzystać ze szkoleń, które będą zmieniać Twój biznes na lepsze, oraz zapewnią weryfikowalny zwrot z inwestycji.

Z rozwiązaniem SuccessFactors Learning, firmy dostrzegają średnio 17% wzrost w odpowiednim doborze szkoleń dla pracowników.

Możesz dowiedzieć się więcej o SuccessFactors Learning na stronie SuccessFactor.com:

Firma ROC, założona w 1998 roku, specjalizuje się w rozwiązaniach IT do zarządzania zasobami ludzkimi, jest także licencjonowanym partnerem SuccessFactors. Nasi certyfikowani konsultanci poprowadzą każdy proces wdrożenia, niezależnie od branży, lokalizacji i wymagań. 

Chcesz wiedzieć więcej? e: info@roc-group.com