Please enable Javascript to view this page correctly

Menu
 

Wydajność i Cele

Efektywne zarządzanie wydajnością pracowników

 

Zarządzanie celami i wydajnością jest niezwykle istotne dla zachowania spójności pomiędzy indywidualnymi zadaniami pracowniczymi, a strategicznymi celami firmy.

Zamknięcie luki pomiędzy wydajnością a egzekwowaniem wyników prowadzi do średnio 5,5% wzrostu ilości czasu spędzonego na realizację strategicznych zadań oraz zmniejszenia o 13,8% ilości nieefektywnych pracowników. W przeliczeniu na jednego pracownika, to około 90 godzin rocznie, czyli 9000 godzin na 100 pracowników. Ile jest to warte dla Ciebie i Twojej firmy? 

SuccessFactors Wydajność i Cele jest wiodącym rozwiązaniem do zarządzania wydajnością pracowników (Gartner 2011). Dostarcza Ci wszystkich szczegółowych informacji o wynikach pracownika, niezbędnych aby zachować, odpowiednio wynagradzać i rozwijać Twoich najlepszych ludzi. Jego innowacyjne funkcje i wysoka intuicyjność w użytkowaniu sprawią, że Twój proces zarządzania celami i wydajnością stanie się uporządkowany, cele - dopasowane, jasne i czytelne, a oceny kompetencji - dokładne i obiektywne.

Możesz dowiedzieć się więcej o rozwiązaniu Performance & Goals na stronie www.SuccessFactors.com:

Firma ROC, założona w 1998 roku, specjalizuje się w rozwiązaniach IT do zarządzania zasobami ludzkimi, jest także licencjonowanym partnerem SuccessFactors. Nasi certyfikowani konsultanci poprowadzą każdy proces wdrożenia, niezależnie od branży, lokalizacji i wymagań. 

Chcesz wiedzieć więcej? info@roc-group.com