Please enable Javascript to view this page correctly

Menu
 

Rekrutacja

Czas abyś zaczął zatrudniać właŚciwych ludzi, z odpowiednimi kwalifikacjami, którzy będą napędzać Twój biznes.

 

SuccessFactors Rekrutacja jest jedynym tak kompleksowym rozwiązaniem do zarządzania procesem i marketingiem rekrutacyjnym, które pozwala przyciągnąć i angażować najlepsze talenty, wyselekcjonować i zatrudnić najodpowiedniejszych kandydatów, a na koniec zmierzyć rezultaty biznesowe podjętych decyzji. W przeciwieństwie do innych rozwiązań, SuccessFactors Rekrutacja nie skupia się tylko na fazie selekcji, ale na całym procesie.

Nieefektywni pracownicy to nie tylko strata pieniędzy, ale i czasu. Jeśli podczas rekrutacji ukierunkujesz się na właściwych ludzi, będziesz mógł późnej liczyć na wysokoefektywnych pracowników. Firmy, które poprawiły realizację założeń biznesowych doświadczają o 15,2% niższej rotacji. Na każdych 100 pracowników, to zysk w postaci 1-2 procesów rekrutacji rocznie.

SuccessFactors Recruiting Marketing to rozwiązanie do zarządzania marketingiem rekrutacyjnym, które pozwoli Ci nie tylko przyciągać – poprzez integrację z portalami społecznościowymi i wyszukiwarkami,  ale także trwale angażować kandydatów tak, aby pozostali z Tobą w kontakcie, następnie procesie rekrutacyjnym, a co za tym idzie – pozwala Ci skrócić czas potrzebny do zatrudnienia odpowiedniego kandydata.

SuccessFactors Recruiting Execution – narzędzie do zarządzania procesem rekrutacyjnym, pozwala Ci wyselekcjonować odpowiednich kandydatów poprzez zwiększenie efektywności procesu dzięki łatwym, intuicyjnym w użyciu, a także mobilnym aplikacjom. Ponadto, rozwiązanie to pozwala Ci zmierzyć zwrot z realizacji poprzez dostarczenie Ci wskaźników dotyczących efektywności poniesionych kosztów, a także kosztów i jakości zatrudnionych pracowników.

Rozwiązanie SuccessFactors Onboarding – sprawi, że Twoi nowozatrudnieni pracownicy szybko zaczną współpracować w celu osiągnięcia założonych celów biznesowych, a to wszystko przy ogromnym poczuciu przynależności do organizacji już od pierwszego dnia w pracy.

Możesz dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach SuccessFactors Recruiting na stronie SuccessFactors.com:

Firma ROC, założona w 1998 roku, specjalizuje się w rozwiązaniach IT do zarządzania zasobami ludzkimi, jest także licencjonowanym partnerem SuccessFactors. Nasi certyfikowani konsultanci poprowadzą każdy proces wdrożenia, niezależnie od branży, lokalizacji i wymagań. 

Chcesz wiedzieć więcej? e: info@roc-group.com