Please enable Javascript to view this page correctly

Menu
 

Workforce Analytics

Podejmuj decyzje oparte na faktach dzięki obszernemu, wielowymiarowemu i szczegółowemu wglądowi w Twoje zasoby ludzkie


Workforce

Uzyskaj niezbędny wgląd w Twoją organizację by podejmować skutecznie strategiczne decyzje. Workforce Analytics wspomaga podejmowanie decyzji poprzez dostarczenie odpowiedzi na kluczowe pytania dotyczące siły roboczej, problemów i wyzwań z nią z wiązanych, a także dostarczeniu wskazówek jak je rozwiązać. Odpowiedzi, które pomagają podejmować skuteczne inicjatywy dotyczące zatrudnienia, zapewniają także średnio 5,4% wzrost produktywności.

SuccessFactors Workforce Analytics to potężne narzędzie, które pozwoli Ci odkryć glęboki, wielowymiarowy i szczegółowy wgląd w dane dotyczące nie tylko zasobów ludzkich organizacji, ale także pozwoli powiązać je z innymi danymi biznesowymi. Wszystko to zaprezentowane w formie atrakcyjnych wizualizacji, przy użyciu wystandaryzowanych wskaźników oraz benchmarków.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o SuccessFactors Workforce Analytics odwiedź stronę SuccessFactors.com:

Firma ROC, założona w 1998 roku, specjalizuje się w rozwiązaniach IT do zarządzania zasobami ludzkimi, jest także licencjonowanym partnerem SuccessFactors. Nasi certyfikowani konsultanci poprowadzą każdy proces wdrożenia, niezależnie od branży, lokalizacji i wymagań. 

Chcesz wiedzieć więcej? e: info@roc-group.com