Please enable Javascript to view this page correctly

Menu
 

SAP Zarządzanie talentami

Mamy wspaniałych ludzi pracujących dla nas dzisiaj, ale jak przygotować się na wyzwania jutra?

 

W większości organizacji pracują wspaniali ludzie. Prawdziwe wyzwanie to: jak ich motywować, nagradzać i rozwijać, aby mogli sprostać przyszyłym potrzebom organizacji. Jeśli dodać do tego ciągłą potrzebę pozyskiwania nowych talentów i liderów oraz zapewnienia, że żadne nieoczekiwane odejście nie zagrozi codziennemu funkcjonowaniu biznesu, niezbędność zintegrowanego podejścia do Zarządzania Talentami staje się oczywista.

Dla klientów korzystających z SAP, zintegrowane Zarządzanie Talentami jest na wyciągnięcie ręki. Nasze unikalne podejście do Zarządzania Talentami uwzględnia zintegrowane, holistyczne spojrzenie na wyzwania, które mogą stanąć przed Twoją organizacją. Korzystając z bogatego doświadczenia, akceleratorów i rozszerzeń Talent Manager Plus+, nasi specjaliści Zarządzania Talentami poprowadzą Cię przez wszystko to, co ważne dla przyszłości Twojej firmy.

ROC jest wiodącym partnerem implementacji rozszerzenia SAP Talent Management Visualisation, stworzonego przez firmę Nakisa. Możemy zaimplementować to nowoczesne rozwiązanie za zryczałtowaną cenę i w krótkim czasie.

Chcesz utrzymać kluczowych pracowników? Podnieść ich lojalność? Zwiększyć produktywność? Przyciągnąć lepszych kandydatów? ROC jest tutaj, by służyć Ci pomocą.