Please enable Javascript to view this page correctly

Menu
 

Support

Witamy na stronie Działu Serwisu ROC

ROC w Polsce, oprócz usług wdrożeniowych, oferuje również wsparcie bieżącej działalności swoich Klientów.
W zespole wsparcia pracują najlepsi specjaliści, którzy tworzyli polską wersję SAP HCM oraz wiele lat pracowali w globalnej organizacji wsparcia firmy SAP. To ludzie z największym w Polsce doświadczeniem, od pierwszych dni obecności firmy SAP w Polsce zaangażowani w rozwój systemu SAP. Centrum wsparcia ROC świadczy usługi zarówno dla polskich, jak i zagranicznych firm.
Nasz zespół liczy obecnie 9 konsultantów, którzy przez 7 dni w tygodniu w godzinach pracy Klientów odbierają zgłoszenia, pracując nad ich rozwiązaniem. Praca Centrum Wsparcia ROC jest wspomagana przez aplikację Enovatio, która pomaga zarządzać statusem zgłoszeń. Klienci nasi mogą także korzystać z dostępu do tej aplikacji monitorując postępy prac nad swoimi zgłoszeniami. Centrum Wsparcia, jako jedyne wśród firm partnerskich, regularnie przesyła Biuletyn Informacyjny do wszystkich w Polsce posiadaczy systemów SAP HCM, informując o aktualizacjach systemowych.

Świadczymy usługi wsparcia w zakresie:

  • SAP HCM/Płace
  • Basis
  • SAP Success Factors
  • ABAP etc.

Support ROC świadczy także pełne wsparcie w zakresie SAP NetWeaver / Basis na zasadzie wsparcia ad-hoc, zdalnego wspracia a także warunków w pełni opartych o SLA.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia w zakresie SAP HCM, chętnie pomożemy.

Aby zalogować się do systemu serwisowego wybierz link: http://wsparcie.roc-group.pl/

SecureLogin to ROC Support Desk